bielizna w diores.pl

STRONA GŁÓWNA

Jak to brzmiało? "Nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane." To jest najświętsza prawda. Każda kobieta może być piękna, tylko trzeba się wziąć do pracy i uwierzyć we własne siły. Więc jeśli czytasz to i jesteś dziewczyną to weż sobie to do serca. Odrobina pracy nad własnym ciałem nikomu nie zaszkodzi. Jeśli zaś jesteś facetem to powinieneś wspierać swoją paertnerkę w ćwiczeniach, diecie itp.Kobieta często lubi jak się jej prawi różne komplementy, przykładowo, że łądnie wygląda, że zmieniła fryzurę - dlatego nie duś w sobie tego i powiedz swojej partnerce coś miłego a zapewniam Cię że zarówno Ona jak i Ty będziecie w o wiele lepszym nastroju.

Jeśli wieczorem lubi pobiegać lub pojeździć rowerem dołącz do niej, dzięki temu Wasz związek będzie trwalszy.

Nie warto zmieniać na siłę jej urody czy charakteru, to nic nie da.

Raz na jakiś czas wybierzcie się do dobrej restauracji na kolację przy świecach, każda kobieta nawet typ "suki" lubi trochę romantyzmu.

Jak najczęściej róbcie wspólne zakupy, nie będzie przy Świętach problemu z kupnem ubrania na prezent - przecież tak poznacie swój gust. Kobiety wręcz kochają zakupy i wydawanie pieniędzy, nawet mając fortunę pewnie dla naszych dziewczyn to za mało:), oczywiście są wyjątki...


carmen electra aerobic

Doskonałym prezentem dla ukochanej może być zestaw płyt DVD z Carmen Electrą pod tytułem - Carmen Electra's Aerobic Striptease. Carmen uczy nas różnych tańców i pokazuje różnorodne ćwiczenia razem z doświadczonymi instruktorami fitness.


Woda i nasza uroda:

Pij dużo wody i nie bój się o wagę - woda nie ma kalorii. Picie wody jest bardzo zdrowe, woda bowiem wypłukuje szkodliwe substancje z organizmu, gasi pragnienie, obniża temperaturę ciała w czasie upału. Woda poprawia także wygląd cery i włosów.Depilacja:

Nie polecam depilacji przy użyciu maszynki. Nie wyrywa ona cebulek i przez to włosy odrastają po kilku dniach. Aby utrzymać gładką skórę są inne środki, przykładowo kremy, które przeważnie wystarczy nałożyć na skórę a następnie zebrać krem z włosami. Po tym zabiegu mamy przez długi czas gładką skórę bez włosów. Innym sposobem są plastry, może troszkę bardziej bolesny zabieg ale na kilka tygodni pozbywamy się włosów. Chyba od lat najpopularniejszym sposobem depilacji jest depilator. Obecnie jego ceny mże dalej są wysokie ale już nie jest tak drogi jak kiedyś a daje gwarancje na dłuższy okres. Więcej o depilacji tutaj - depilacja.Kolejne podstrony, na których znajdziesz porady dotyczące urody kobiety:
depilacja i uroda
przepis na urodę
jak być piękną
solarium - wady i zalety
masaż
modny kolor skóry
kobiecość
idealna cera
makijaż permanentny
--------***---------
jaki sklep z odzieżą wybrać?
--------***---------
Co to jest botox?
--------***---------
jaki sklep z odzieżą wybrać?
Blondynki, brunetki, a może rude?
Długie czy krótki włosy?
Fryzury różnych subkultur
Jakie kobiece włosy są najbardziej sexy i podobają się facetom?
Metody walczenia z łysieniem
Nadmiernie przetłuszczające się włosy
Przyczyny wypadania włosów
Skuteczne metody walki z łupieżem
Zapach włosów twojej kobiety
Jak przeżyć burzę hormonów
Przygotuj skórę na Sylwestra
Pielęgnacja ciała
Zimowa kosmetyczka
Czy Niemki mogą być ładne?
Kosmetyki MUD w Polsce
Węglowodanowa Pułapka
Konkurs Wiosenna przemiana w Klinice Handsome Men
Aby dostać się do wybranej podstrony kliknij w link powyżej.