Zdjęcie Justyny Pawlickiej na Instagram to fake?

Sierpień 20th, 2017

Początkiem sierpnia wyciekło na Instagramie kontrowersyjne zdjęcie Justyny Pawlickiej, Ona sama tłumaczy, że to fake i sprawę podobno zgłosiła na policję. Jest to była uczestniczka Top Model. Justyna wrzuciła zdjęcie z partnerem by pokazać, że ta sprawa nie pokrzyżuje ich związku.

Justyna Pawlicka Instagram

Nie będziemy wnikać czy zdjęcie Read the rest of this entry »

Koncert Ariany Grande – wybuch i wiele ofiar śmiertelnych

Maj 23rd, 2017

piosenkarka Ariana Grande

Wczoraj wieczorem podczas koncertu Ariany grande Manchasterze wybuchł ładunek, który zabił 22 osoby, a rannych zostało 59. Liczba ta może się jeszcze zwiększyć. Eksplozja nastąpiła tuż po skończeniu koncertu przy głównym wyjściu o godzinie 22:35 czasu lokalnego. Był to najprawdopodobniej atak terrorystyczny. Na wielu profilach, np. ISIS widać radość i zachętę do kolejnych takich Read the rest of this entry »

Opole wycofuje umowę na organizację festiwalu

Maj 23rd, 2017

festiwal w Opolu
Miasto Opole wypowiada umowę TVP, która dotyczy organizacji 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – słyszymy od prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego. Z festiwalu zrezygnowało już Read the rest of this entry »

Jak się ubiera Kim Kardashian będąc w ciąży?

Wrzesień 6th, 2015

Kim Kardashian pokazała się w długiej beżowej sukience starannie opinającej jej ciążowy brzuch i piersi. Nosi także beżowy płaszcz, podoba Wam się jej ubranie?

Kim Kardashian w ciąży Read the rest of this entry »

Nina Davuluri wygrała 2014 Miss America

Wrzesień 17th, 2013

Oto zdjęcia nowej Miss America 2014 Nony Davuluri

nina-davuluri-1

nina-davuluri-2

nina-davuluri-3

nina-davuluri-4

Miss America 2014

Wrzesień 16th, 2013
Wkrótce będą się wybory Miss America 2014. Z 50 stanów wystawiono do konkursu po jednej kandydatce do tytułu Miss, która wygrała lokalne wybory miss. Zobaczcie przykładowe kandydatki, podobają się Wam?
Miss ArizonyJennifer Smestad. Ma 20 lat, jest z miasta Gilbert. Uwielbia śpiewać.
Miss Arizona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miss CaliforniiCrystal Lee. Ma 22 lata, mieszka w Read the rest of this entry »

Piękne muzułmanki

Wrzesień 12th, 2013

Jak w każdej kulturze wśród muzułmanek są również piękne kobiety. Poniżej znajdziecie zdjęcia pięknych muzułmanek:
piękna muzułmanka
ładna muzułmanka
muzułmanka
piekna muzułmanka

Ania Przybylska chce świętego spokoju

Sierpień 25th, 2013

Anna Przybylska zaczyna być coraz bardziej nękana. Wszystko z tego powodu, że widziano ją w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku i została poddana operacji usunięcia guza trzustki.

Opiekują się mną cudowni lekarze, którym jestem bardzo wdzięczna. Nie jest prawdą to, że przeszłam kolejną operację, ani to, że jestem w trakcie chemii – mówi Ania dla magazynu “Grazia”. – Diagnozowanie mnie i plan dalszego leczenia pozostawmy moim wspaniałym lekarzom. Nie życzę sobie, żeby tabloidy prowadziły moją terapię.

Nie pozwalam okradać się z prywatności. Nigdy nie lansowałam się na kolejnych ciążach, nie pozowałam z gołym brzuchem na okładce, nie zapraszałam paparazzi na ustawki pod domem czy pod szkołę dzieci. Nie lansowałam się też na chorobach ani na osobistych tragediach. Teraz również nie zamierzam komentować spekulacji mediów na temat mojego stanu zdrowia. To moja prywatna sprawa. Read the rest of this entry »

Kryzys w małżeństwie Agaty Buzek?

Sierpień 25th, 2013

Agata Buzek jest razem z mężem już 8 lat. Pierwszy raz spotkali się na koncercie na rzecz Ukrainy, gdzie odbywała się Pomarańczowa Rewolucja. Ślub odbył się 2 lata po poznaniu. Agata wraz z mężem zapewniali, że ślubj est dla nich bardzo ważny, gdyż są osobami wierzącymi i chcą być ze sobą do końca życia.

Jednak tygodnik Na żywo pisze: Read the rest of this entry »

Wielbiciel Jennifer Lopez mieszkał w jej domu kilka dni!

Sierpień 25th, 2013

john-duboisJohn Dubis, bo tak nazywa się jej fan, mieszkał w domu Jennifer Lopez przez 6 dni. Nic nie było by w tym jeszcze dziwnego, gdyby nie to, że piosenkarka o tym nawet nie wiedziała. John spał na Read the rest of this entry »